Укр | Рус

Підтвердження кваліфікації Beauty-майстрів

КваліфікаційнийЦентр «Академія професійних кваліфікаційфахівців Beautу-сфери «Партнер Плюс» – це підрозділ, до завдань якого належить:

  1. Оцінювання та визнання результатів навчання фахівців (косметиків, манікюрників-педикюрників, перукарів, масажистів, візажистів), які отримали знання та вміння шляхом неформальної освіти, а саме: пройшли навчання на базі підприємств індустрії краси, що не мають Ліцензії МОН України; освоїли професійні технології та техніки шляхом переймання досвіду у майстрів; вивчили методики по YouTube.
  2. Присвоєння, підтвердження повних та/або часткових професійних кваліфікацій після здачі Атестації (дистанційно чи очно).
  3. Видача легітимних документів про освіту, які котуються в Україні та за кордоном (ЄС, Канада, США, Азія) від Академії з Державною Атестацією № 134 згідно з Ліцензією МОН України АЕ № 458640 та Ліцензією МОЗ України № 09/1508-М.

(Перевірити рівень Атестації Закладу освіти «Партнер Плюс» в Єдиній державній базі закладів освіти (ЄДБО): https://registry.edbo.gov.ua/university/2775).

Важливо! Документи про освіту від Академії «Партнер Плюс» Апостилюються в МОН України.
 
Ми єдиний Заклад Освіти з курсового навчання фахівців Beautу-сфери в Києві, документи якого Апостилюються в МОН України.

Алгоритм проходження Атестації та отримання Легітимних Документів про освіту:

  1. Вибираєте освітню програму на сайті https://partner-online.kiev.ua
  2. Отримуєте список запитань для підготовки до тестування та завдання із переліком технологій, які потрібно продемонструвати в певний спосіб (очно або на відео).
  3. Готуєтесь до Атестації протягом 5 – 30 днів.
  4. Виконуєте Атестаційні роботи та отримуєте випускні документи: Державне свідоцтво чи Свідоцтво від Академії з Державною атестацією № 134 (залежить від програми) та Міжнародний сертифікат, який котується за кордоном (ЄС, Канада, США, Азія) (протягом 7 днів).
  5. Апостилюєте документи в МОН України (самостійно, за бажанням).

Для отримання консультації звертайтесь за телефонами:
  (067) 500-92-82; (063) 441-44-53; (066) 722-95-73; (044) 222-80-56
  та оформлюйтесь на проходження Атестації за обраним курсом.

NB! При бажанні працевлаштування в Києві скористайтесь нашим Кадровим агентством (послуга безкоштовна).

Чекаємо Вашого дзвінка

Запишіться на заняття

    Наші спеціалісти