Укр | Рус

Чернова Юліана Юріївна

Чернова

Чернова Юліана Юріївна

Доповідач науково-практичних конференцій для масажистів, теми: «Статистика вроджених травм. Родова травма і методи корекції з точки зору остеопатії », «Воронкоподібна грудина. Остеопатичний погляд», «Сімейна патологія», «Реабілітація: правобічна паралізація після геморологічного інсульту», «КСТ в косметології: Вікова деформація лицьового черепа» та ін. Постійний учасник і доповідач Міжнародної виставки індустрії краси InterCharm, а також Конгресу індустрії краси Pro Beauty Expo.

ПІБ: Чернова Юліана Юріївна

Посада:
масажист-реабілітолог, експерт-фахівець, остеопат, керівник Школи масажу і остеопатії «Партнер Плюс».

Досвід роботи: 15 років

Освіта:
Національний університет фізичного виховання і спорту. Курс удосконалення і спеціалізації медичних кадрів по ЛФК та ​​масажу.

Підвищення кваліфікації:
Київський професійно-педагогічний коледж імені Антона Макаренка.
Автор публікацій в спеціалізованому журналі «Експерт краси», статті: «Кінезіотейпування ефективний помічник масажиста», «Краніосакральна терапія як прикладний метод в кабінеті Масажиста-естетиста», «Краса жінкам все інше чоловікам», «Кінезіотейпування. Галузь застосування. Результати», «Краніосакральна терапія. Робота з щелепно-діцевою зоною. Anti-age терапія нетрадиційними методами», «Інсульт. Реабілітація пацієнта націлена на максимальний результат». Співавтор підручника для масажистів і естетистів «Практикум з масажу, естетиці тіла і остеопатії» (наукове досягнення Навчального закладу «Партнер + »).